Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic (2021)
Kënga Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic (2021)
Hit Ndëgjuar 831
Të Shkarkuar 841
Data Publikuar 14/05/2021

Informata e këngës shqip