Aida Doci - Tallava dhe kenge Dasmash 2021
Kënga Aida Doci - Tallava dhe kenge Dasmash 2021
Hit Ndëgjuar 880
Të Shkarkuar 896
Data Publikuar 14/05/2021

Informata e këngës shqip