Zyber Avdiu ft Shemi Iliret - Prishtina dhe Shkupi
Kënga Zyber Avdiu ft Shemi Iliret - Prishtina dhe Shkupi
Hit Ndëgjuar 576
Të Shkarkuar 576
Data Publikuar 14/05/2021

Informata e këngës shqip